Property 61179 photo 1
Property 61179 photo 2
Property 61179 photo 3
Property 61179 photo 4
Property 61179 photo 5

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 2400 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 64 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 905 კვ.მ. in Crete. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 167 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
75 000 € 54 000 € 21 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57077
  • ფართი 2499 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
110 000 € 23 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32315
  • ფართი 4670 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1800 m
იყიდება
110 000 € 29 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56431
  • ფართი 3700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 31332
  • ფართი 403 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3600 m
იყიდება
100 000 € 86 000 € 2 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54330
  • ფართი 28752 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7500 m
იყიდება
65 000 € 16 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38342
  • ფართი 4005 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6800 m
იყიდება
78 000 € 155 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65261
  • ფართი 503 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
80 000 € 40 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44724
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 57046
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
95 000 € 42 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51611
  • ფართი 2225 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3800 m

სიახლეების დაგზავნა