75 000 € 65 000 €
81 €/m²
Property 31235 photo 1
Property 31235 photo 2
Property 31235 photo 3
Property 31235 photo 4
Property 31235 photo 5

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 3700 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 0,4 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 8 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 800 კვ.მ. in Crete. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 350 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
110 000 € 85 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47187
  • ფართი 1285 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1114 m
იყიდება
93 000 € 85 300 € 63 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51865
  • ფართი 1346 m²
  • მანძილი ზღვიდან 580 m
იყიდება
82 000 € 80 000 € 27 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48428
  • ფართი 2900 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
75 000 € 11 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34479
  • ფართი 6350 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m
იყიდება
80 000 € 60 000 € 220 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42244
  • ფართი 272 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
65 000 € 16 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38342
  • ფართი 4005 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6800 m
იყიდება
80 000 € 40 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44724
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
69 900 € 224 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63410
  • ფართი 312 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3600 m
იყიდება
110 000 € 71 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44087
  • ფართი 1541 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
65 000 € 7 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42794
  • ფართი 8756 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5600 m

სიახლეების დაგზავნა