Property 42245 photo 1
Property 42245 photo 2
Property 42245 photo 3
Property 42245 photo 4

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 29 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 300 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 240 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე, ქალაქზე, ტყეზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
89 000 € 43 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57727
  • ფართი 2031 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7500 m
იყიდება
85 000 € 75 000 € 38 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57113
  • ფართი 1940 m²
  • მანძილი ზღვიდან 837 m
იყიდება
100 000 € 133 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65845
  • ფართი 750 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
106 000 € 160 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45661
  • ფართი 662 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
107 000 € 21 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45854
  • ფართი 5071 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
108 000 € 75 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36055
  • ფართი 1433 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5600 m
იყიდება
90 000 € 70 000 € 96 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65785
  • ფართი 724 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2800 m
იყიდება
78 000 € 155 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65261
  • ფართი 503 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
65 000 € 130 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56375
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5800 m
იყიდება
80 000 € 17 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35883
  • ფართი 4500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m

სიახლეების დაგზავნა