60 000 €
68 €/m²
Property 19175 photo 1
Property 19175 photo 2
Property 19175 photo 3
Property 19175 photo 4
Property 19175 photo 5

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 4000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 44 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 877 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 400 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
55 000 € 75 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63352
  • ფართი 730 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5150 m
იყიდება
70 000 € 13 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64068
  • ფართი 5172 m²
  • მანძილი ზღვიდან 22000 m
იყიდება
78 000 € 111 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65163
  • ფართი 702 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
55 000 € 33 000 € 25 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43713
  • ფართი 1320 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7500 m
იყიდება
78 000 € 155 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65261
  • ფართი 503 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
69 900 € 224 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63410
  • ფართი 312 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3600 m
იყიდება
63 000 € 50 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64281
  • ფართი 1236 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
75 000 € 93 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59115
  • ფართი 805 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6500 m
იყიდება
60 000 € 68 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19175
  • ფართი 877 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
86 000 € 61 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26289
  • ფართი 1400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m

სიახლეების დაგზავნა