55 000 € 54 000 €
219 €/m²
Property 37123 photo 1
Property 37123 photo 2
Property 37123 photo 3
Property 37123 photo 4
Property 37123 photo 5

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 4500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 15 km

აღწერა

იყიდება ღობე სასტუმრო ფართით 246 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 264 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
75 000 € 11 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34479
  • ფართი 6350 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m
იყიდება
80 000 € 65 000 € 204 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42243
  • ფართი 318 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
50 000 € 106 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34571
  • ფართი 468 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
65 000 € 16 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38342
  • ფართი 4005 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6800 m
იყიდება
82 000 € 80 000 € 27 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48428
  • ფართი 2900 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
64 000 € 64 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49815
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3900 m
იყიდება
80 000 € 258 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47058
  • ფართი 309 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9300 m
იყიდება
55 000 € 75 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63352
  • ფართი 730 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5150 m
იყიდება
55 000 € 54 000 € 219 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37123
  • ფართი 246 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m
იყიდება
65 000 € 12 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36882
  • ფართი 5235 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2300 m

სიახლეების დაგზავნა