Property 64677 photo 1
Property 64677 photo 2
Property 64677 photo 3
Property 64677 photo 4
Property 64677 photo 5

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 5800 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 68 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 1170 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 800 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე, ტყეზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
75 000 € 93 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59115
  • ფართი 805 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6500 m
იყიდება
86 000 € 192 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50218
  • ფართი 447 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
100 000 € 67 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57162
  • ფართი 1471 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
85 000 € 30 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46630
  • ფართი 2800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 14400 m
იყიდება
80 000 € 258 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47058
  • ფართი 309 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9300 m
იყიდება
85 000 € 75 000 € 50 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56830
  • ფართი 1500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12000 m
იყიდება
60 000 € 576 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43131
  • ფართი 104 m²
  • მანძილი ზღვიდან 49 m
იყიდება
90 000 € 70 000 € 96 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65785
  • ფართი 724 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2800 m
იყიდება
105 000 € 14 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60258
  • ფართი 7018 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4900 m
იყიდება
110 000 € 27 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51904
  • ფართი 4017 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m

სიახლეების დაგზავნა