Property 42792 photo 1
Property 42792 photo 2
Property 42792 photo 3
Property 42792 photo 4

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 5600 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 50 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 9519 კვ.მ. in Crete. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 460 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, ტყეზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
75 000 € 93 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59115
  • ფართი 805 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6500 m
იყიდება
86 000 € 192 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50218
  • ფართი 447 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
80 000 € 40 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44724
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
70 000 € 7 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42792
  • ფართი 9519 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5600 m
იყიდება
65 000 € 12 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36882
  • ფართი 5235 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2300 m
იყიდება
75 000 € 250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50711
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3300 m
იყიდება
80 000 € 71 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43083
  • ფართი 1116 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1600 m
იყიდება
70 000 € 54 000 € 13 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56828
  • ფართი 3999 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13000 m
იყიდება
75 000 € 65 000 € 81 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31235
  • ფართი 800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3700 m
იყიდება
60 000 € 46 000 € 189 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52084
  • ფართი 243 m²
  • მანძილი ზღვიდან 650 m

სიახლეების დაგზავნა