Property 65261 photo 1
Property 65261 photo 2

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 64 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 503 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 200 კვ.მ.

Plot for Sale – 500 sq.m. near the sea, wider Tympaki area

For sale: an excellent corner plot of 500 sq.m., within the town plan, buildable and legally compliant, located in a quiet and developing area in the wider Tympaki region. The plot is flat and allows for building up to 200 sq.m., suitable for the construction of one or more residences.

The property is situated only 500 meters from the sea and approximately 64 km from Heraklion International Airport, making it an ideal choice for private residence, holiday home, or investment / tourist development.

A very attractive opportunity in an area with strong potential.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
115 000 € 21 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62016
  • ფართი 5343 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
86 000 € 192 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50218
  • ფართი 447 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
64 000 € 64 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49815
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3900 m
იყიდება
89 000 € 43 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57727
  • ფართი 2031 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7500 m
იყიდება
85 000 € 20 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44366
  • ფართი 4150 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7200 m
იყიდება
90 000 € 13 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40123
  • ფართი 6705 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7300 m
იყიდება
105 000 € 14 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60258
  • ფართი 7018 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4900 m
იყიდება
95 000 € 75 000 € 45 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34469
  • ფართი 1650 m²
  • მანძილი ზღვიდან 110 m
იყიდება
100 000 € 86 000 € 2 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54330
  • ფართი 28752 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7500 m
იყიდება
110 000 € 71 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44087
  • ფართი 1541 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m

სიახლეების დაგზავნა