785 000 €
2962 €/m²
Property 13520 photo 1
Property 13520 photo 2
Property 13520 photo 3
Property 13520 photo 4
Property 13520 photo 5
Property 13520 photo 6
Property 13520 photo 7
Property 13520 photo 8
Property 13520 photo 9
Property 13520 photo 10
Property 13520 photo 11
Property 13520 photo 12
Property 13520 photo 13

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • აშენების წელი: 2008
  • ოთახების რაოდენობა: 5
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 2000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 13 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ბუხარი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი კოტეჯი ფართით 265 კვ.მ in Attica. Entresol შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით. სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე, ტყეზე.ასევე არის ბუხარი, გაზონი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

The house is situated in the region of Nea Makri.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 000 000 € 3448 €/m²
  • ობიექტის კოდი 28611
  • ფართი 290 m²
  • Rooms 8
იყიდება
1 000 000 € 2941 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30360
  • ფართი 340 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 100 000 € 2037 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44106
  • ფართი 540 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2480 m
იყიდება
1 100 000 € 2750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25238
  • ფართი 400 m²
  • Rooms 4
იყიდება
830 000 € 2184 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23004
  • ფართი 380 m²
  • Rooms 8
იყიდება
850 000 € 2266 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51008
  • ფართი 375 m²
  • Rooms 9
იყიდება
750 000 € 2272 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23422
  • ფართი 330 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
800 000 € 1724 €/m²
  • ობიექტის კოდი 15474
  • ფართი 464 m²
  • Rooms 7
იყიდება
865 000 € 2344 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49883
  • ფართი 369 m²
  • Rooms 11

სიახლეების დაგზავნა