1 100 000 €
2750 €/m²
Property 25238 photo 1
Property 25238 photo 2
Property 25238 photo 3
Property 25238 photo 4
Property 25238 photo 5
Property 25238 photo 6
Property 25238 photo 7

Details

  • სართულების რაოდენობა: 4
  • აშენების წელი: 2011
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 8500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 7 km

სერვისი

  • აუზი
  • ლიფტი
  • ბუხარი
  • სათავსო
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება 4-სართულიანი კოტეჯი ფართით 400 კვ.მ in Attica. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, სამზარეულო, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი, 2 საკუჭნაო. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი. Entresol შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, ერთი სამზარეულო ოთახით. სართული შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, ერთი სამზარეულო ოთახით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე.ასევე არის ბუხარი, კონდიციონერი, ტენტი, გაზონი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : ეზო, ავტოფარეხი. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

The detached house is located in Drafi area,Rafina.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 150 000 € 5299 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62380
  • ფართი 217 m²
  • Rooms 7
იყიდება
1 300 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56683
  • ფართი 520 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
980 000 € 2800 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13074
  • ფართი 350 m²
  • Rooms 8
იყიდება
900 000 € 1651 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47148
  • ფართი 545 m²
  • Rooms 8
იყიდება
1 200 000 € 3000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64231
  • ფართი 400 m²
  • Rooms 7
იყიდება
1 600 000 € 3404 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43921
  • ფართი 470 m²
  • Rooms 7
იყიდება
1 000 000 € 3448 €/m²
  • ობიექტის კოდი 28611
  • ფართი 290 m²
  • Rooms 8
იყიდება
1 000 000 € 2247 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10777
  • ფართი 445 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 000 000 € 2941 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30360
  • ფართი 340 m²
  • Rooms 6

სიახლეების დაგზავნა