1 100 000 € 800 000 €
2424 €/m²
Property 6810 photo 1
Property 6810 photo 2
Property 6810 photo 3
Property 6810 photo 4
Property 6810 photo 5
Property 6810 photo 6
Property 6810 photo 7
Property 6810 photo 8
Property 6810 photo 9
Property 6810 photo 10
Property 6810 photo 11
Property 6810 photo 12
Property 6810 photo 13
Property 6810 photo 14
Property 6810 photo 15
Property 6810 photo 16
Property 6810 photo 17
Property 6810 photo 18
Property 6810 photo 19
Property 6810 photo 20

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • აშენების წელი: 1983
  • რემონტის წელი: 2007
  • ოთახების რაოდენობა: 6
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 12000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 15 km

სერვისი

  • ბუხარი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი კოტეჯი ფართით 330 კვ.მ in Attica. ნახევრად სარდაფი შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, 2 სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, 2 სააბაზანო ოთახები. კუნძული აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, გაზონი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : ეზო.

The detached house is located in the area of ​​Paiania, a quiet and peaceful area of ​​Attica.

The huge garden, which frames the detached house with stone paths, magnificent flower beds and shady trees, deserves special attention. The unique garden, combined with the careful design of the detached house itself, envelops you in a sense of romance and warmth, opening and refreshing the senses. This detached house, like a real pearl hidden in an ivory shell, is located in a unique natural environment with unforgettable views and clean, fresh air.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 600 000 € 3404 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43921
  • ფართი 470 m²
  • Rooms 7
იყიდება
950 000 € 2317 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14724
  • ფართი 410 m²
  • Rooms 8
იყიდება
1 200 000 € 3000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64231
  • ფართი 400 m²
  • Rooms 7
იყიდება
1 000 000 € 8333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29767
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 4
იყიდება
980 000 € 2800 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13074
  • ფართი 350 m²
  • Rooms 8
იყიდება
1 000 000 € 3448 €/m²
  • ობიექტის კოდი 28611
  • ფართი 290 m²
  • Rooms 8
იყიდება
1 000 000 € 2247 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10777
  • ფართი 445 m²
  • Rooms 6

სიახლეების დაგზავნა