Property 36924 photo 1
Property 36924 photo 2
Property 36924 photo 3
Property 36924 photo 4
Property 36924 photo 5
Property 36924 photo 6
Property 36924 photo 7
Property 36924 photo 8
Property 36924 photo 9
Property 36924 photo 10
Property 36924 photo 11
Property 36924 photo 12
Property 36924 photo 13
Property 36924 photo 14
Property 36924 photo 15
Property 36924 photo 16
Property 36924 photo 17
Property 36924 photo 18
Property 36924 photo 19
Property 36924 photo 20
Property 36924 photo 21
Property 36924 photo 22
Property 36924 photo 23
Property 36924 photo 24
Property 36924 photo 25

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 2000
  • ოთახების რაოდენობა: 9
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 5
  • დაშორება ზღვიდან: 17000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 9 km

სერვისი

  • ბუხარი
  • სათავსო
  • ავტოფარეხი

აღწერა

Offered for sale building 420 sq.m. in a plot of 300 sq.m. which consists of:

  • Maisonette in the basement and elevated ground floor organised as follows and a first floor apartment 
  1. The basement consists on a living room with a kitchen,1 bedroom,1 bathroom-WC , 1 store room
  2. The elevated ground floor consists on one living room,2 bedrooms, 2 bathrooms-WC
  • The first floor apartment consists on an apartment with a living room and kitchen , 3 bedrooms,1 bathroom-wc and 1 wc 

The building is located in the area of Maroussi.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 400 000 € 1037 €/m²
  • ობიექტის კოდი 3326
  • ფართი 1350 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
1 300 000 € 1 100 000 € 2391 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9323
  • ფართი 460 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
1 070 000 € 2341 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14855
  • ფართი 457 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
1 200 000 € 1929 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21525
  • ფართი 622 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8500 m
იყიდება
1 150 000 € 2738 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36924
  • ფართი 420 m²
  • Rooms 9
იყიდება
1 170 000 € 1700 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38779
  • ფართი 688 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
1 050 000 € 1750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 53238
  • ფართი 600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
1 050 000 € 3500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54731
  • ფართი 300 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 100 000 € 950 000 € 2375 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59531
  • ფართი 400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m

სიახლეების დაგზავნა