1 150 000 € 1 060 000 €
4000 €/m²
Property 60937 photo 1
Property 60937 photo 2
Property 60937 photo 3
Property 60937 photo 4
Property 60937 photo 5
Property 60937 photo 6
Property 60937 photo 7
Property 60937 photo 8
Property 60937 photo 9
Property 60937 photo 10
Property 60937 photo 11
Property 60937 photo 12
Property 60937 photo 13
Property 60937 photo 14
Property 60937 photo 15
Property 60937 photo 16
Property 60937 photo 17
Property 60937 photo 18
Property 60937 photo 19
Property 60937 photo 20
Property 60937 photo 21
Property 60937 photo 22
Property 60937 photo 23
Property 60937 photo 24
Property 60937 photo 25
Property 60937 photo 26
Property 60937 photo 27

Details

  • აშენების წელი: 2008
  • რემონტის წელი: 2019
  • ოთახების რაოდენობა: 5
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 6
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 6
  • დაშორება ზღვიდან: 4500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 28 km

სერვისი

  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

The building is located in the Thisio area

Basement 108sq.m (2 apartments of 24sq.m and 36sq.m + 40sq.m kitchen)

1st floor 108sq.m (2 apartments of 46sq.m and 48sq.m)

2nd floor 50 sq.m

It has 2 inner courtyards

Rented until 1/2031

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 350 000 € 2076 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14131
  • ფართი 650 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
960 000 € 2051 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47328
  • ფართი 468 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
985 000 € 1970 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58168
  • ფართი 500 m²
  • Rooms 10
იყიდება
1 600 000 € 1333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23067
  • ფართი 1200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
1 300 000 € 3975 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19660
  • ფართი 327 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
980 000 € 1093 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60917
  • ფართი 896 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8500 m
იყიდება
1 100 000 € 950 000 € 2375 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59531
  • ფართი 400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
1 200 000 € 1929 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21525
  • ფართი 622 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8500 m
იყიდება
1 150 000 € 2738 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36924
  • ფართი 420 m²
  • Rooms 9

სიახლეების დაგზავნა