Property 53238 photo 1
Property 53238 photo 2
Property 53238 photo 3
Property 53238 photo 4
Property 53238 photo 5
Property 53238 photo 6
Property 53238 photo 7
Property 53238 photo 8
Property 53238 photo 9
Property 53238 photo 10
Property 53238 photo 11
Property 53238 photo 12
Property 53238 photo 13
Property 53238 photo 14
Property 53238 photo 15
Property 53238 photo 16
Property 53238 photo 17

Details

  • აშენების წელი: 1985
  • დაშორება ზღვიდან: 9000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 30 km

სერვისი

  • ბუხარი

აღწერა

The building is located in Poligono area.

Analysis of property premises.

Basement 33 sq.m. Utility Rooms, Storage - WC

Ground floor 106 sq.m

1st & 2nd floor 264sqm (132 each) (2 x 2-bedroom - 2 x 3-bedroom)

3rd & 4th Floor 168 Maisonette (3 bedrooms (1 master)

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
980 000 € 1093 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60917
  • ფართი 896 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8500 m
იყიდება
950 000 € 1583 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12070
  • ფართი 600 m²
  • Rooms 8
იყიდება
1 300 000 € 3051 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19115
  • ფართი 426 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
1 350 000 € 2076 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14131
  • ფართი 650 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
1 435 000 € 2050 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39124
  • ფართი 700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10500 m
იყიდება
850 000 € 1057 €/m²
  • ობიექტის კოდი 4943
  • ფართი 804 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20000 m
იყიდება
1 200 000 € 2608 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42118
  • ფართი 460 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15400 m
იყიდება
1 250 000 € 1879 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57343
  • ფართი 665 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
1 150 000 € 2738 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36924
  • ფართი 420 m²
  • Rooms 9
იყიდება
920 000 € 1869 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49129
  • ფართი 492 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m

სიახლეების დაგზავნა