1 400 000 €
1037 €/m²
Property 3326 photo 1
Property 3326 photo 2
Property 3326 photo 3

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • მდგომარეობა: Under construction
  • დაშორება ზღვიდან: 6000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 16 km

აღწერა

There is provided for sale a building with offices under construction in the town of Koropi, in East Attica. The building consists of basement, first and second floors. The floor area is 1350 sq.m., the plot area is 4000 sq.m. Currently the price is 620.000 euro. In finished appearance the price will be 970.000 euro. 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 300 000 € 3051 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19115
  • ფართი 426 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
1 650 000 € 1645 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11497
  • ფართი 1003 m²
  • მანძილი ზღვიდან 220 m
იყიდება
1 400 000 € 4666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23142
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
1 740 000 € 1895 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36000
  • ფართი 918 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
1 500 000 € 1851 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56119
  • ფართი 810 m²
  • Rooms 13
იყიდება
1 300 000 € 1444 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42693
  • ფართი 900 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
2 000 000 € 3030 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42116
  • ფართი 660 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15400 m
იყიდება
1 600 000 € 3047 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40591
  • ფართი 525 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12000 m
იყიდება
1 500 000 € 1 400 000 € 1272 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30035
  • ფართი 1100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
2 000 000 €
  • ობიექტის კოდი 27134
  • ფართი 0 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12000 m

სიახლეების დაგზავნა