კომპანიის შესახებ
Офисы и сотрудники
ჩვენი ოფისები
კომპანიის ცხოვრება
+30 2310 591 431
სხვა მომსახურება
იყიდება - შენობა 300 m² ათენში
საბერძნეთი
ატიკა
ათენი - ჩრდილოეთი
ჩალანდრი
1 050 000 €
3500 €/m²
ობიექტის კოდი
54731
იყიდება, ქირავდება
იყიდება
ტიპი
შენობა
ფართი
300 m²
რეგიონი
ათენი
ადგილი
ატიკა (საბერძნეთი) | ჩალანდრი (ათენი - ჩრდილოეთი)
Details
აშენების წელი:
1972
რემონტის წელი:
2009
ოთახების რაოდენობა:
6
Levels:
2
Bathrooms:
2
Bedrooms:
4
WCs:
4
დაშორება ზღვიდან:
17500 m
მანძილი აეროპორტამდე:
24 km
სერვისი
სათავსო
ორმაგი შემინვა
აღწერა
The building is located in the area of Halandri
ადგილმდებარეობა
მსგავსი ობიექტები
იყიდება
1 380 000 €
2029 €/m²
შენობა 680 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
44026
ფართი
680 m²
მანძილი ზღვიდან
4300 m
იყიდება
1 435 000 €
2050 €/m²
შენობა 700 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
39124
ფართი
700 m²
მანძილი ზღვიდან
10500 m
იყიდება
850 000 €
1049 €/m²
შენობა 810 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
44408
ფართი
810 m²
მანძილი ზღვიდან
13000 m
იყიდება
მოთხოვნით
შენობა 450 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
42668
ფართი
450 m²
მანძილი ზღვიდან
400 m
იყიდება
950 000 €
1583 €/m²
შენობა 600 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
12070
ფართი
600 m²
Rooms
8
იყიდება
1 500 000 €
1851 €/m²
შენობა 810 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
56119
ფართი
810 m²
Rooms
13
იყიდება
1 300 000 €
3051 €/m²
შენობა 426 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
19115
ფართი
426 m²
მანძილი ზღვიდან
8000 m
იყიდება
1 050 000 €
1750 €/m²
შენობა 600 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
53238
ფართი
600 m²
მანძილი ზღვიდან
9000 m
იყიდება
1 300 000 €
1444 €/m²
შენობა 900 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
42693
ფართი
900 m²
მანძილი ზღვიდან
10000 m
იყიდება
1 170 000 €
1700 €/m²
შენობა 688 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
38779
ფართი
688 m²
მანძილი ზღვიდან
8000 m
Evaggelos Kotsos
+30 210 325 4150
athens@grekodom.gr
დამატებითი ინფორმაციის მოთხოვნა უძრავი ობიექტის შესახებ.
უძრავი ობიექტის დათვალიერების დაჯავშნა.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the