1 750 000 €
4375 €/m²
Property 30575 photo 1
Property 30575 photo 2
Property 30575 photo 3
Property 30575 photo 4
Property 30575 photo 5
Property 30575 photo 6
Property 30575 photo 7
Property 30575 photo 8
Property 30575 photo 9
Property 30575 photo 10
Property 30575 photo 11
Property 30575 photo 12

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 1996
  • რემონტის წელი: 2013
  • ოთახების რაოდენობა: 9
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 5
  • დაშორება ზღვიდან: 5 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 54 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 35 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ბუხარი
  • სათავსო
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი კოტეჯი ფართით 400 კვ.მ in Attica. ნახევრად სარდაფი შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით. Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით. სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე.ასევე არის ბუხარი, კონდიციონერი, გაზონი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო, ავტოფარეხი.

The detached house is located in the region of Western Attica, in the seashore village Kineta, nearby the beach.

The Kineta is a resort town, that can be reached in one-hour driving by car from Athens, also it a Canal of Corinth that is 20 km far away from it.

It is also connected by the train with Athens, in 40 minutes you can arrive from the big noisy streets of the capital to small countryside paradise just nearby the seashore. All the needed stores, cafes, clubs and restaurants are in there.

To the house belongs a big plot of land, with the total area of 1620 sq.m.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
2 500 000 € 5000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 15192
  • ფართი 500 m²
  • Rooms 10
იყიდება
1 600 000 € 8888 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26234
  • ფართი 180 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 750 000 € 4375 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30575
  • ფართი 400 m²
  • Rooms 9
იყიდება
2 100 000 € 8400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56481
  • ფართი 250 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 500 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34925
  • ფართი 600 m²
  • Rooms 10
იყიდება
1 600 000 € 3404 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43921
  • ფართი 470 m²
  • Rooms 7
იყიდება
2 500 000 € 4385 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42973
  • ფართი 570 m²
  • Rooms 7

სიახლეების დაგზავნა