2 500 000 €
13889 €/m²
Property 31142 photo 1
Property 31142 photo 2
Property 31142 photo 3
Property 31142 photo 4
Property 31142 photo 5
Property 31142 photo 6
Property 31142 photo 7
Property 31142 photo 8
Property 31142 photo 9
Property 31142 photo 10
Property 31142 photo 11
Property 31142 photo 12
Property 31142 photo 13
Property 31142 photo 14

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 5 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 75 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ბუხარი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი კოტეჯი ფართით 180 კვ.მ in Attica. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, ერთი სამზარეულო ოთახით. Entresol შედგება მისაღები სამზარეულოთი. სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე, ქალაქზე, ტყეზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, ტენტი, გაზონი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

The detached house is located in Megara.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
2 100 000 € 8400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56481
  • ფართი 250 m²
  • Rooms 6
იყიდება
2 500 000 € 4385 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42973
  • ფართი 570 m²
  • Rooms 7
იყიდება
2 500 000 € 5000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 15192
  • ფართი 500 m²
  • Rooms 10
იყიდება
3 600 000 € 5142 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14915
  • ფართი 700 m²
  • Rooms 9
იყიდება
2 100 000 € 4906 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61989
  • ფართი 428 m²
  • Rooms 11

სიახლეების დაგზავნა