Property 56481 photo 1
Property 56481 photo 2
Property 56481 photo 3
Property 56481 photo 4
Property 56481 photo 5
Property 56481 photo 6

Details

  • აშენების წელი: 1990
  • რემონტის წელი: 2000
  • ოთახების რაოდენობა: 6
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 100 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 26 km

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი კოტეჯი ფართით 250 კვ.მ in Attica. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, 2 მისაღები ოთახებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, გაზონი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა, სათავსო. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

The detached house is located in the area of Saronida

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
2 100 000 € 4906 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61989
  • ფართი 428 m²
  • Rooms 11
იყიდება
1 900 000 € 1357 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13268
  • ფართი 1400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 11000 m
იყიდება
2 100 000 € 8400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56481
  • ფართი 250 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 750 000 € 4375 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30575
  • ფართი 400 m²
  • Rooms 9
იყიდება
2 500 000 € 5000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 15192
  • ფართი 500 m²
  • Rooms 10
იყიდება
2 500 000 € 4385 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42973
  • ფართი 570 m²
  • Rooms 7

სიახლეების დაგზავნა