2 500 000 €
5000 €/m²
Property 15192 photo 1
Property 15192 photo 2
Property 15192 photo 3
Property 15192 photo 4
Property 15192 photo 5
Property 15192 photo 6
Property 15192 photo 7
Property 15192 photo 8
Property 15192 photo 9
Property 15192 photo 10
Property 15192 photo 11
Property 15192 photo 12
Property 15192 photo 13
Property 15192 photo 14
Property 15192 photo 15
Property 15192 photo 16
Property 15192 photo 17
Property 15192 photo 18
Property 15192 photo 19
Property 15192 photo 20
Property 15192 photo 21
Property 15192 photo 22
Property 15192 photo 23

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 1983
  • ოთახების რაოდენობა: 10
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 6
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 7
  • დაშორება ზღვიდან: 10000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 2 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 20 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • ბუხარი
  • სათავსო
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი კოტეჯი ფართით 500 კვ.მ in Attica. ნახევრად სარდაფი შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით, 2 საკუჭნაო. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, მისაღებით, სამზარეულო, 3 ერთი სააბაზანო ოთახით. Entresol შედგება 4 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი მთაზე.ასევე არის ბუხარი, კონდიციონერი, ტენტი, გაზონი, ბარბექიუს ზონა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო, ავტოფარეხი. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

The detached house is located in Varybobi area near Athens.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
3 600 000 € 5142 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14915
  • ფართი 700 m²
  • Rooms 9
იყიდება
2 500 000 € 5000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 15192
  • ფართი 500 m²
  • Rooms 10
იყიდება
2 100 000 € 8400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56481
  • ფართი 250 m²
  • Rooms 6
იყიდება
2 500 000 € 4385 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42973
  • ფართი 570 m²
  • Rooms 7
იყიდება
2 100 000 € 4906 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61989
  • ფართი 428 m²
  • Rooms 11

სიახლეების დაგზავნა