2 200 000 €
27500 €/m²
Property 13681 photo 1
Property 13681 photo 2
Property 13681 photo 3
Property 13681 photo 4
Property 13681 photo 5
Property 13681 photo 6
Property 13681 photo 7
Property 13681 photo 8

Details

  • აშენების წელი: 1955
  • რემონტის წელი: 1985
  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 70 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 4 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 10 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ბუხარი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 1-სართულიანი კოტეჯი ფართით 80 კვ.მ in Attica. სახლი ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღებით, სამზარეულო, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე, ტყეზე.ასევე არის ბუხარი, კონდიციონერი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

The detached house is located in Rafina, near the Kokkino Limanaki, one of the 17 best beaches of Attica, sandy, with clean sea and rich vegetation. Rafina is a town and port of eastern Attica, located about 25 km away from Athens. It borders with Mati, Artemis, Neos Voutzas, Kallitechnoupoli, on the east is washed by the South Euboean Gulf. Rafina is the second largest port after Piraeus of the region and one of the largest in the country. The area around the port densely populated, but there are parks and green areas, as well as beaches. Today Rafina is a suburb of Athens, thanks to the Attiki Odos highway through which the access to the city has become quick and easy. In recent years the city has developed, there is all the necessary infrastructure here.

 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 900 000 € 1357 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13268
  • ფართი 1400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 11000 m
იყიდება
2 100 000 € 4906 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61989
  • ფართი 428 m²
  • Rooms 11
იყიდება
2 100 000 € 8400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56481
  • ფართი 250 m²
  • Rooms 6
იყიდება
2 500 000 € 5000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 15192
  • ფართი 500 m²
  • Rooms 10
იყიდება
2 500 000 € 4385 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42973
  • ფართი 570 m²
  • Rooms 7

სიახლეების დაგზავნა