1 600 000 €
8889 €/m²
Property 26234 photo 1
Property 26234 photo 2
Property 26234 photo 3
Property 26234 photo 4
Property 26234 photo 5
Property 26234 photo 6
Property 26234 photo 7
Property 26234 photo 8

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • ოთახების რაოდენობა: 6
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 9000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 15 km

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი კოტეჯი ფართით 180 კვ.მ in Attica. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, ერთი სამზარეულო ოთახით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : ეზო.

The detached house is located in the Vary area.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 600 000 € 8888 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26234
  • ფართი 180 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 750 000 € 4375 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30575
  • ფართი 400 m²
  • Rooms 9
იყიდება
1 400 000 € 2089 €/m²
  • ობიექტის კოდი 3998
  • ფართი 670 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
1 500 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34925
  • ფართი 600 m²
  • Rooms 10
იყიდება
1 400 000 € 5000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63886
  • ფართი 280 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 300 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56683
  • ფართი 520 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m

სიახლეების დაგზავნა