Property 43921 photo 1
Property 43921 photo 2
Property 43921 photo 3
Property 43921 photo 4
Property 43921 photo 5
Property 43921 photo 6
Property 43921 photo 7
Property 43921 photo 8
Property 43921 photo 9
Property 43921 photo 10
Property 43921 photo 11
Property 43921 photo 12
Property 43921 photo 13
Property 43921 photo 14
Property 43921 photo 15
Property 43921 photo 16
Property 43921 photo 17
Property 43921 photo 18
Property 43921 photo 19
Property 43921 photo 20
Property 43921 photo 21
Property 43921 photo 22
Property 43921 photo 23
Property 43921 photo 24
Property 43921 photo 25
Property 43921 photo 26
Property 43921 photo 27
Property 43921 photo 28
Property 43921 photo 29
Property 43921 photo 30
Property 43921 photo 31

Details

  • სართულების რაოდენობა: 4
  • აშენების წელი: 2000
  • რემონტის წელი: 2010
  • ოთახების რაოდენობა: 7
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 600 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 26 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • ბუხარი
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება 4-სართულიანი კოტეჯი ფართით 470 კვ.მ in Attica. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით. Entresol შედგება მისაღები სამზარეულოთი, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით. სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, ქალაქზე, ტყეზე.ასევე არის ბუხარი, კონდიციონერი, ტენტი, გაზონი, ბარბექიუს ზონა, ლიფტი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ავტოფარეხი.

The Villa is located in Saronida area

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 300 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56683
  • ფართი 520 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
1 600 000 € 3404 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43921
  • ფართი 470 m²
  • Rooms 7
იყიდება
1 900 000 € 1357 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13268
  • ფართი 1400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 11000 m
იყიდება
1 400 000 € 5000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63886
  • ფართი 280 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 100 000 € 4906 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61989
  • ფართი 428 m²
  • Rooms 11
იყიდება
1 400 000 € 2089 €/m²
  • ობიექტის კოდი 3998
  • ფართი 670 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m

სიახლეების დაგზავნა