2 500 000 €
4386 €/m²
Property 42973 photo 1
Property 42973 photo 2
Property 42973 photo 3
Property 42973 photo 4
Property 42973 photo 5
Property 42973 photo 6
Property 42973 photo 7

Details

  • სართულების რაოდენობა: 4
  • აშენების წელი: 2010
  • ოთახების რაოდენობა: 7
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 6
  • დაშორება ზღვიდან: 850 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 37 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 25 km

სერვისი

  • აუზი
  • ბუხარი
  • სათავსო
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება 4-სართულიანი კოტეჯი ფართით 570 კვ.მ in Attica. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღებით, ერთი სამზარეულო ოთახით. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, 2 საშხაპეები. Entresol შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, ერთი სამზარეულო ოთახით. სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით. კუნძული აქვს ასევე არის ბუხარი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : ავტოფარეხი. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

The Detached House is located in Nea Makri area.

Also, you can enjoy the sunny days by the pool.

It is a luxury property, very close to the sea and many restaurants.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
2 500 000 € 4385 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42973
  • ფართი 570 m²
  • Rooms 7
იყიდება
2 500 000 € 5000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 15192
  • ფართი 500 m²
  • Rooms 10
იყიდება
3 600 000 € 5142 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14915
  • ფართი 700 m²
  • Rooms 9
იყიდება
2 100 000 € 4906 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61989
  • ფართი 428 m²
  • Rooms 11
იყიდება
2 100 000 € 8400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56481
  • ფართი 250 m²
  • Rooms 6

სიახლეების დაგზავნა