Property 23685 photo 1
Property 23685 photo 2
Property 23685 photo 3
Property 23685 photo 4
Property 23685 photo 5
Property 23685 photo 6
Property 23685 photo 7

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 2005
  • ოთახების რაოდენობა: 7
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 1800 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 29 km

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი კოტეჯი ფართით 350 კვ.მ in Attica. ნახევრად სარდაფი შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

The detached house is located in Thimari area 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
510 000 € 2833 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42005
  • ფართი 180 m²
  • Rooms 7
იყიდება
420 000 € 2545 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19544
  • ფართი 165 m²
  • Rooms 7
იყიდება
500 000 € 1136 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30072
  • ფართი 440 m²
  • Rooms 8
იყიდება
580 000 € 2577 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48778
  • ფართი 225 m²
  • Rooms 9
იყიდება
420 000 € 4200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23169
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 4
იყიდება
450 000 € 2571 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43860
  • ფართი 175 m²
  • Rooms 8
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 8118
  • ფართი 360 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
425 000 € 3171 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65282
  • ფართი 134 m²
  • Rooms 3
იყიდება
460 000 € 2000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26999
  • ფართი 230 m²
  • Rooms 6

სიახლეების დაგზავნა