Property 48778 photo 1
Property 48778 photo 2
Property 48778 photo 3
Property 48778 photo 4
Property 48778 photo 5
Property 48778 photo 6
Property 48778 photo 7
Property 48778 photo 8
Property 48778 photo 9
Property 48778 photo 10
Property 48778 photo 11
Property 48778 photo 12
Property 48778 photo 13
Property 48778 photo 14

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 1965
  • რემონტის წელი: 2003
  • ოთახების რაოდენობა: 9
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 100 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 68 km

სერვისი

  • ბუხარი
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი კოტეჯი ფართით 225 კვ.მ in Attica. ნახევრად სარდაფი შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, სამზარეულო, ერთი სააბაზანო ოთახით. Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, სამზარეულო, ერთი სააბაზანო ოთახით. სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, სამზარეულო, ერთი სააბაზანო ოთახით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე, ქალაქზე.ასევე არის ბუხარი, კონდიციონერი, ტენტი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

A three-storey house with 3 separate apartments is offered for sale. Each floor is 75 sq.m.

The property located in are Nea Palatia, Oropos

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
830 000 € 2184 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23004
  • ფართი 380 m²
  • Rooms 8
იყიდება
600 000 € 2173 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23036
  • ფართი 276 m²
  • Rooms 7
იყიდება
520 000 € 4333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6744
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 3
იყიდება
750 000 € 2272 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23422
  • ფართი 330 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
800 000 € 1724 €/m²
  • ობიექტის კოდი 15474
  • ფართი 464 m²
  • Rooms 7
იყიდება
650 000 € 2363 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41560
  • ფართი 275 m²
  • Rooms 8
იყიდება
610 000 € 2440 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58268
  • ფართი 250 m²
  • Rooms 8
იყიდება
525 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38390
  • ფართი 210 m²
  • Rooms 5
იყიდება
600 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 8115
  • ფართი 240 m²
  • Rooms 7

სიახლეების დაგზავნა