460 000 €
2000 €/m²
Property 26999 photo 1
Property 26999 photo 2
Property 26999 photo 3
Property 26999 photo 4
Property 26999 photo 5
Property 26999 photo 6
Property 26999 photo 7
Property 26999 photo 8
Property 26999 photo 9
Property 26999 photo 10
Property 26999 photo 11
Property 26999 photo 12
Property 26999 photo 13

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 1996
  • ოთახების რაოდენობა: 6
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 1200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 26 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ბუხარი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი კოტეჯი ფართით 230 კვ.მ in Attica. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით. სართული შედგება ერთი საძინებელი ოთახით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე, ტყეზე.ასევე არის ბუხარი, კონდიციონერი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
650 000 € 1969 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24120
  • ფართი 330 m²
  • Rooms 11
იყიდება
650 000 € 1625 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29458
  • ფართი 400 m²
  • Rooms 10
იყიდება
650 000 € 2363 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41560
  • ფართი 275 m²
  • Rooms 8
იყიდება
520 000 € 1890 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41223
  • ფართი 275 m²
  • Rooms 8
იყიდება
400 000 € 3076 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24990
  • ფართი 130 m²
  • Rooms 5
იყიდება
580 000 € 2748 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49250
  • ფართი 211 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
500 000 € 1724 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14848
  • ფართი 290 m²
  • Rooms 3
იყიდება
400 000 € 1142 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23685
  • ფართი 350 m²
  • Rooms 7
იყიდება
525 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38390
  • ფართი 210 m²
  • Rooms 5

სიახლეების დაგზავნა