510 000 € 425 000 €
1328 €/m²
Property 36168 photo 1
Property 36168 photo 2
Property 36168 photo 3
Property 36168 photo 4
Property 36168 photo 5
Property 36168 photo 6
Property 36168 photo 7
Property 36168 photo 8
Property 36168 photo 9
Property 36168 photo 10
Property 36168 photo 11
Property 36168 photo 12
Property 36168 photo 13
Property 36168 photo 14
Property 36168 photo 15
Property 36168 photo 16
Property 36168 photo 17
Property 36168 photo 18
Property 36168 photo 19

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 2009
  • ოთახების რაოდენობა: 7
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 3000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 36 km

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი კოტეჯი ფართით 320 კვ.მ in Attica. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით. ნახევრად სარდაფი შედგება 3 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით. Entresol შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე, ქალაქზე, ტყეზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, გაზონი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

The cottage is located in the area of Kalamos.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
500 000 € 1136 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30072
  • ფართი 440 m²
  • Rooms 8
იყიდება
670 000 € 1558 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23473
  • ფართი 430 m²
  • Rooms 4
იყიდება
420 000 € 1647 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60759
  • ფართი 255 m²
  • Rooms 6
იყიდება
490 000 € 2969 €/m²
  • ობიექტის კოდი 20949
  • ფართი 165 m²
  • Rooms 6
იყიდება
700 000 € 1750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 4223
  • ფართი 400 m²
  • Rooms 6
იყიდება
500 000 € 1724 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14848
  • ფართი 290 m²
  • Rooms 3
იყიდება
650 000 € 1857 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38393
  • ფართი 350 m²
  • Rooms 7
იყიდება
510 000 € 2833 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42005
  • ფართი 180 m²
  • Rooms 7
იყიდება
650 000 € 2363 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41560
  • ფართი 275 m²
  • Rooms 8

სიახლეების დაგზავნა