Property 19544 photo 1
Property 19544 photo 2
Property 19544 photo 3
Property 19544 photo 4
Property 19544 photo 5
Property 19544 photo 6
Property 19544 photo 7
Property 19544 photo 8
Property 19544 photo 9
Property 19544 photo 10

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 2004
  • ოთახების რაოდენობა: 7
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 10000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 8 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ბუხარი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი კოტეჯი ფართით 165 კვ.მ in Attica. ნახევრად სარდაფი შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე, ქალაქზე.ასევე არის ბუხარი, გაზონი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
450 000 € 2000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21704
  • ფართი 225 m²
  • Rooms 5
იყიდება
360 000 € 2647 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65054
  • ფართი 136 m²
  • Rooms 4
იყიდება
420 000 € 1721 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30319
  • ფართი 244 m²
  • Rooms 8
იყიდება
420 000 € 1647 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60759
  • ფართი 255 m²
  • Rooms 6
იყიდება
360 000 € 1200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24057
  • ფართი 300 m²
  • Rooms 5
იყიდება
350 000 € 1400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12558
  • ფართი 250 m²
  • Rooms 10
იყიდება
525 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38390
  • ფართი 210 m²
  • Rooms 5
იყიდება
350 000 € 1029 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13368
  • ფართი 340 m²
  • Rooms 7
იყიდება
600 000 € 1188 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30111
  • ფართი 505 m²
  • Rooms 10

სიახლეების დაგზავნა