Property 23169 photo 1
Property 23169 photo 2
Property 23169 photo 3
Property 23169 photo 4
Property 23169 photo 5
Property 23169 photo 6
Property 23169 photo 7

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 23 km

სერვისი

  • ბუხარი

აღწერა

იყიდება 1-სართულიანი კოტეჯი ფართით 100 კვ.მ in Attica. სახლი 3 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, ტენტი, გაზონი, ბარბექიუს ზონა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
450 000 € 2000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21704
  • ფართი 225 m²
  • Rooms 5
იყიდება
370 000 € 1233 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23753
  • ფართი 300 m²
  • Rooms 7
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 8118
  • ფართი 360 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
450 000 € 4500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61660
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 3
იყიდება
380 000 € 1583 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62375
  • ფართი 240 m²
  • Rooms 5
იყიდება
600 000 € 2000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63203
  • ფართი 300 m²
  • Rooms 6
იყიდება
420 000 € 1721 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30319
  • ფართი 244 m²
  • Rooms 8
იყიდება
380 000 € 1979 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32747
  • ფართი 192 m²
  • Rooms 4
იყიდება
380 000 € 2533 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37262
  • ფართი 150 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა