Property 42005 photo 1
Property 42005 photo 2
Property 42005 photo 3
Property 42005 photo 4
Property 42005 photo 5
Property 42005 photo 6
Property 42005 photo 7
Property 42005 photo 8
Property 42005 photo 9
Property 42005 photo 10
Property 42005 photo 11
Property 42005 photo 12
Property 42005 photo 13
Property 42005 photo 14

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • აშენების წელი: 1990
  • ოთახების რაოდენობა: 7
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 1500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 27 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ბუხარი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი კოტეჯი ფართით 180 კვ.მ in Attica. ნახევრად სარდაფი შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი. Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, ქალაქზე.ასევე არის ბუხარი, კონდიციონერი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

The detached house is located in the Anavyssos area.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
450 000 € 2571 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43860
  • ფართი 175 m²
  • Rooms 8
იყიდება
750 000 € 425 000 € 1349 €/m²
  • ობიექტის კოდი 4837
  • ფართი 315 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
580 000 € 2748 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49250
  • ფართი 211 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
600 000 € 2173 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23036
  • ფართი 276 m²
  • Rooms 7
იყიდება
580 000 € 3866 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37582
  • ფართი 150 m²
  • Rooms 3
იყიდება
550 000 € 1608 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7610
  • ფართი 342 m²
  • Rooms 10
იყიდება
610 000 € 2440 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58268
  • ფართი 250 m²
  • Rooms 8

სიახლეების დაგზავნა