მოთხოვნით
Property 8118 photo 1
Property 8118 photo 2
Property 8118 photo 3
Property 8118 photo 4
Property 8118 photo 5
Property 8118 photo 6
Property 8118 photo 7
Property 8118 photo 8
Property 8118 photo 9

Details

  • მდგომარეობა: Under construction
  • დაშორება ზღვიდან: 4000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 16 km

აღწერა

იყიდება 0-სართულიანი კოტეჯი ფართით 360 კვ.მ in Attica. კუნძული აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

There is for sale a 3-storey detached house under construction.

It is situated in the area of Lagonisi (or "Rabbit Island"), a unique quiet coastal suburb of Athens. In this area there are hotels, organized and free beaches, rest houses, restaurants, bars - everything needed by tourists.

Each floor can be used as a separate apartment.

ATTENTION DISCOUNT FOR 30.000 EURO !!! With the initial amount 365.000 to 330.000 euro! 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
380 000 € 1583 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62375
  • ფართი 240 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 150 000 € 5299 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62380
  • ფართი 217 m²
  • Rooms 7
იყიდება
280 000 € 3733 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63052
  • ფართი 75 m²
  • Rooms 4
იყიდება
600 000 € 2000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63203
  • ფართი 300 m²
  • Rooms 6
იყიდება
450 000 € 2000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63276
  • ფართი 225 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
320 000 € 2461 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63481
  • ფართი 130 m²
  • Rooms 3
იყიდება
700 000 € 3255 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63482
  • ფართი 215 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 400 000 € 5000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63886
  • ფართი 280 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 200 000 € 3000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64231
  • ფართი 400 m²
  • Rooms 7

სიახლეების დაგზავნა