Property 30072 photo 1
Property 30072 photo 2
Property 30072 photo 3
Property 30072 photo 4
Property 30072 photo 5
Property 30072 photo 6
Property 30072 photo 7
Property 30072 photo 8
Property 30072 photo 9
Property 30072 photo 10
Property 30072 photo 11
Property 30072 photo 12

Details

  • სართულების რაოდენობა: 4
  • აშენების წელი: 1984
  • რემონტის წელი: 2017
  • ოთახების რაოდენობა: 8
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 5000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 21 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება 4-სართულიანი კოტეჯი ფართით 440 კვ.მ in Attica. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სააბაზანო ოთახით. ნახევრად სარდაფი შედგება 4 საძინებელი ოთახები, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით. Entresol შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი. სართული შედგება მისაღებით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ტენტი, გაზონი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

The cottage is located in the Kalithepnopoli district.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
505 000 € 1683 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12794
  • ფართი 300 m²
  • Rooms 6
იყიდება
420 000 € 1647 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60759
  • ფართი 255 m²
  • Rooms 6
იყიდება
500 000 € 1562 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26121
  • ფართი 320 m²
  • Rooms 7
იყიდება
580 000 € 3866 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37582
  • ფართი 150 m²
  • Rooms 3
იყიდება
600 000 € 1188 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30111
  • ფართი 505 m²
  • Rooms 10
იყიდება
525 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38390
  • ფართი 210 m²
  • Rooms 5
იყიდება
450 000 € 2000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21704
  • ფართი 225 m²
  • Rooms 5
იყიდება
580 000 € 2416 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19405
  • ფართი 240 m²
  • Rooms 8
იყიდება
425 000 € 3171 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65282
  • ფართი 134 m²
  • Rooms 3
იყიდება
500 000 € 2272 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60133
  • ფართი 220 m²
  • Rooms 5

სიახლეების დაგზავნა