450 000 €
2571 €/m²
Property 43860 photo 1
Property 43860 photo 2
Property 43860 photo 3
Property 43860 photo 4
Property 43860 photo 5
Property 43860 photo 6
Property 43860 photo 7
Property 43860 photo 8
Property 43860 photo 9
Property 43860 photo 10
Property 43860 photo 11
Property 43860 photo 12
Property 43860 photo 13
Property 43860 photo 14

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 2006
  • ოთახების რაოდენობა: 8
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 1250 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 10 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • ბუხარი

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი კოტეჯი ფართით 175 კვ.მ in Attica. ნახევრად სარდაფი შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, ერთი სააბაზანო ოთახით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, გაზონი, ბარბექიუს ზონა, ლიფტი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : ეზო.

The property is located in Artemida

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
580 000 € 3866 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37582
  • ფართი 150 m²
  • Rooms 3
იყიდება
420 000 € 2545 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19544
  • ფართი 165 m²
  • Rooms 7
იყიდება
380 000 € 1583 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62375
  • ფართი 240 m²
  • Rooms 5
იყიდება
600 000 € 2173 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23036
  • ფართი 276 m²
  • Rooms 7
იყიდება
500 000 € 1136 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30072
  • ფართი 440 m²
  • Rooms 8
იყიდება
580 000 € 2748 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49250
  • ფართი 211 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
400 000 € 2631 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22432
  • ფართი 152 m²
  • Rooms 3
იყიდება
370 000 € 3978 €/m²
  • ობიექტის კოდი 18058
  • ფართი 93 m²
  • Rooms 4
იყიდება
660 000 € 3882 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23806
  • ფართი 170 m²
  • Rooms 5

სიახლეების დაგზავნა