1 500 000 €
1160 €/m²
Property 10632 photo 1
Property 10632 photo 2
Property 10632 photo 3
Property 10632 photo 4
Property 10632 photo 5

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 100 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 19 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 1293 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 2715 კვ.მ.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 800 000 € 85 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63741
  • ფართი 21096 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1 m
იყიდება
1 280 000 € 73 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48743
  • ფართი 17497 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
1 280 000 € 548 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33143
  • ფართი 2332 m²
  • მანძილი ზღვიდან 70 m
იყიდება
2 103 000 € 1 894 000 € 105 €/m²
  • ობიექტის კოდი 16555
  • ფართი 17934 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
1 400 000 € 71 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31733
  • ფართი 19454 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1 m
იყიდება
1 505 000 € 811 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45441
  • ფართი 1854 m²
  • მანძილი ზღვიდან 140 m
იყიდება
1 500 000 € 1160 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10632
  • ფართი 1293 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
1 280 000 € 108 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54603
  • ფართი 11799 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
1 400 000 € 200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37489
  • ფართი 7000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m

სიახლეების დაგზავნა