Property 48743 photo 1
Property 48743 photo 2
Property 48743 photo 3

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 700 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 17497 კვ.მ. in Crete.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 428 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 060 000 € 12 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41899
  • ფართი 86000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 990 m
იყიდება
1 300 000 € 22 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47791
  • ფართი 58000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
1 500 000 € 34 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24668
  • ფართი 43000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 25000 m
იყიდება
1 500 000 € 1160 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10632
  • ფართი 1293 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
1 500 000 € 61 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35220
  • ფართი 24233 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3900 m
იყიდება
1 760 000 € 32 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40470
  • ფართი 55000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 460 m
იყიდება
1 460 000 € 140 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57513
  • ფართი 10397 m²
  • მანძილი ზღვიდან 433 m
იყიდება
1 070 000 € 30 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59201
  • ფართი 35000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
1 700 000 € 279 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31624
  • ფართი 6086 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m

სიახლეების დაგზავნა