Property 33143 photo 1
Property 33143 photo 2

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 70 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 15 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 22 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 2332 კვ.მ. in Crete. ტერიტორიაზე: ნაგებობა, გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 400 კვ.მ.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 800 000 € 85 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63741
  • ფართი 21096 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1 m
იყიდება
1 050 000 € 15 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44361
  • ფართი 70000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2900 m
იყიდება
1 100 000 € 88 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50051
  • ფართი 12400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7300 m
იყიდება
1 600 000 € 1 070 000 € 78 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32927
  • ფართი 13680 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
1 300 000 € 1 070 000 € 107 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32623
  • ფართი 10000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
1 600 000 € 145 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36640
  • ფართი 11000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20 m
იყიდება
1 280 000 € 527 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40583
  • ფართი 2425 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
1 505 000 € 811 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45441
  • ფართი 1854 m²
  • მანძილი ზღვიდან 140 m
იყიდება
1 070 000 € 30 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59201
  • ფართი 35000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m

სიახლეების დაგზავნა