1 280 000 €
108 €/m²
Property 54603 photo 1
Property 54603 photo 2
Property 54603 photo 3
Property 54603 photo 4
Property 54603 photo 5

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 800 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 2,5 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 7,5 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 11799 კვ.მ. in Crete.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. აშენების პერსპექტივით 1900 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე, ტყეზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 060 000 € 12 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41899
  • ფართი 86000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 990 m
იყიდება
1 300 000 € 22 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47791
  • ფართი 58000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
1 500 000 € 34 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24668
  • ფართი 43000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 25000 m
იყიდება
1 200 000 € 1200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12485
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20 m
იყიდება
1 096 000 € 86 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51472
  • ფართი 12735 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
1 400 000 € 200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37489
  • ფართი 7000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
1 700 000 € 50 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44681
  • ფართი 34000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 830 m
იყიდება
1 070 000 € 30 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59201
  • ფართი 35000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
1 700 000 € 279 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31624
  • ფართი 6086 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m

სიახლეების დაგზავნა