1 400 000 €
71 €/m²
Property 31733 photo 1
Property 31733 photo 2
Property 31733 photo 3

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 1 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 1 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 4 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 19454 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. აშენების პერსპექტივით 4000 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე.

For sale land 19454 sq.meters in Lasithi region of Crete island. The territory has possibility to build 4000 m2 + 4000 m2 basement. The land offers magnificent sea and mountain view. Water and electricity are present near. 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 500 000 € 78 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46043
  • ფართი 19000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
1 500 000 € 34 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24668
  • ფართი 43000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 25000 m
იყიდება
1 280 000 € 108 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54603
  • ფართი 11799 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
1 600 000 € 1 070 000 € 78 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32927
  • ფართი 13680 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
1 760 000 € 32 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40470
  • ფართი 55000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 460 m
იყიდება
1 500 000 € 61 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35220
  • ფართი 24233 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3900 m
იყიდება
1 300 000 € 1 200 000 € 960 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38565
  • ფართი 1250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
1 500 000 € 1 173 000 € 42 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52254
  • ფართი 27671 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
1 400 000 € 71 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31733
  • ფართი 19454 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1 m
იყიდება
1 136 000 € 533 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32760
  • ფართი 2130 m²
  • მანძილი ზღვიდან 70 m

სიახლეების დაგზავნა