Property 63741 photo 1
Property 63741 photo 2
Property 63741 photo 3
Property 63741 photo 4

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 59 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 21096 კვ.მ. in Crete.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 4139 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 450 000 € 138 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32273
  • ფართი 10500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m
იყიდება
1 500 000 € 1 280 000 € 31 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52253
  • ფართი 40085 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
2 390 000 € 1154 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29228
  • ფართი 2070 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
2 650 000 € 1 750 000 € 35 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38260
  • ფართი 50000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
2 670 000 € 494 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41749
  • ფართი 5400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 370 m
იყიდება
1 700 000 € 279 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31624
  • ფართი 6086 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
1 800 000 € 85 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63741
  • ფართი 21096 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1 m
იყიდება
1 600 000 € 145 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36640
  • ფართი 11000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20 m
იყიდება
1 500 000 € 10 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62446
  • ფართი 150000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 33978
  • ფართი 37064 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m

სიახლეების დაგზავნა