2 026 000 €
20 €/m²
Property 63036 photo 1
Property 63036 photo 2
Property 63036 photo 3
Property 63036 photo 4
Property 63036 photo 5

Details

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 100000 კვ.მ. in Crete. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 700 000 € 50 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44681
  • ფართი 34000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 830 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 33978
  • ფართი 37064 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
2 670 000 € 494 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41749
  • ფართი 5400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 370 m
იყიდება
2 750 000 € 4824 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12484
  • ფართი 570 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 42922
  • ფართი 2129 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
2 935 000 € 29 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64251
  • ფართი 100000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
1 700 000 € 279 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31624
  • ფართი 6086 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
2 200 000 € 141 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44015
  • ფართი 15503 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
2 600 000 € 38 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47235
  • ფართი 68000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1 m
იყიდება
2 650 000 € 1 750 000 € 35 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38260
  • ფართი 50000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m

სიახლეების დაგზავნა