2 103 000 € 1 894 000 €
105 €/m²
Property 16555 photo 1
Property 16555 photo 2
Property 16555 photo 3

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 600 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 1 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 65 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 17934 კვ.მ. in Crete. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი. აშენების პერსპექტივით 3000 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე, ქალაქზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
2 200 000 € 141 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44015
  • ფართი 15503 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
2 600 000 € 38 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47235
  • ფართი 68000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1 m
იყიდება
2 953 000 € 30 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64250
  • ფართი 96000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
1 700 000 € 50 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44681
  • ფართი 34000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 830 m
იყიდება
2 830 000 € 148 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36085
  • ფართი 19017 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 50803
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
1 760 000 € 32 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40470
  • ფართი 55000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 460 m
იყიდება
2 346 000 € 53 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50279
  • ფართი 44000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 30 m
იყიდება
2 150 000 € 1 400 000 € 340 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62848
  • ფართი 4112 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m

სიახლეების დაგზავნა