1 505 000 €
811 €/m²
Property 45441 photo 1
Property 45441 photo 2
Property 45441 photo 3
Property 45441 photo 4

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 0,8
  • დაშორება ზღვიდან: 140 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 2 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 1854 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, ქალაქზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 500 000 € 61 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35220
  • ფართი 24233 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3900 m
იყიდება
1 500 000 € 1160 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10632
  • ფართი 1293 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 200 000 € 141 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44015
  • ფართი 15503 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
1 400 000 € 71 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31733
  • ფართი 19454 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1 m
იყიდება
1 300 000 € 1 070 000 € 107 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32623
  • ფართი 10000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
1 460 000 € 140 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57513
  • ფართი 10397 m²
  • მანძილი ზღვიდან 433 m
იყიდება
1 700 000 € 58 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30474
  • ფართი 29063 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
1 505 000 € 811 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45441
  • ფართი 1854 m²
  • მანძილი ზღვიდან 140 m
იყიდება
2 150 000 € 409 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49950
  • ფართი 5256 m²
  • მანძილი ზღვიდან 80 m

სიახლეების დაგზავნა