1 400 000 €
200 €/m²
Property 37489 photo 1
Property 37489 photo 2
Property 37489 photo 3
Property 37489 photo 4

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 2000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 8 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 7000 კვ.მ. in Crete.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია ელექტროობა. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე, ქალაქზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 280 000 € 108 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54603
  • ფართი 11799 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
1 200 000 € 36 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50581
  • ფართი 32687 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
1 300 000 € 1 070 000 € 107 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32623
  • ფართი 10000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
1 500 000 € 1 173 000 € 42 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52254
  • ფართი 27671 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
1 280 000 € 73 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48743
  • ფართი 17497 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
1 500 000 € 1160 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10632
  • ფართი 1293 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
1 280 000 € 1 000 000 € 100 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52388
  • ფართი 10000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
1 760 000 € 32 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40470
  • ფართი 55000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 460 m
იყიდება
1 505 000 € 811 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45441
  • ფართი 1854 m²
  • მანძილი ზღვიდან 140 m
იყიდება
1 700 000 € 58 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30474
  • ფართი 29063 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m

სიახლეების დაგზავნა