1 050 000 €
3454 €/m²
Property 8385 photo 1
Property 8385 photo 2
Property 8385 photo 3
Property 8385 photo 4
Property 8385 photo 5
Property 8385 photo 6
Property 8385 photo 7
Property 8385 photo 8
Property 8385 photo 9
Property 8385 photo 10
Property 8385 photo 11
Property 8385 photo 12
Property 8385 photo 13
Property 8385 photo 14
Property 8385 photo 15
Property 8385 photo 16
Property 8385 photo 17
Property 8385 photo 18
Property 8385 photo 19
Property 8385 photo 20
Property 8385 photo 21
Property 8385 photo 22
Property 8385 photo 23
Property 8385 photo 24
Property 8385 photo 25

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 1985
  • ოთახების რაოდენობა: 8
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 1000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 3 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 16 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ბუხარი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი კოტეჯი ფართით 304 კვ.მ in Athens. ნახევრად სარდაფი შედგება 2 მისაღები ოთახებით, 2 სამზარეულო, ერთი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით. სართული შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღებით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე, ტყეზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, ტენტი, გაზონი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

The detached house is located in of the most beautiful areas of Athens' Riviera, in Voula neighborhood.

On the basement level there is an independent aprtment, 85 sq.m. surface area. Fully equipped and ready for comfort living. 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 300 000 € 2888 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38758
  • ფართი 450 m²
  • Rooms 7
იყიდება
850 000 € 2179 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9375
  • ფართი 390 m²
  • Rooms 9
იყიდება
900 000 € 1636 €/m²
  • ობიექტის კოდი 18413
  • ფართი 550 m²
  • Rooms 8
იყიდება
1 400 000 € 7000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21834
  • ფართი 200 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 160 000 € 3314 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30150
  • ფართი 350 m²
  • Rooms 6

სიახლეების დაგზავნა