1 300 000 €
2889 €/m²
Property 38758 photo 1
Property 38758 photo 2
Property 38758 photo 3
Property 38758 photo 4
Property 38758 photo 5
Property 38758 photo 6
Property 38758 photo 7
Property 38758 photo 8
Property 38758 photo 9
Property 38758 photo 10
Property 38758 photo 11
Property 38758 photo 12
Property 38758 photo 13
Property 38758 photo 14
Property 38758 photo 15
Property 38758 photo 16
Property 38758 photo 17
Property 38758 photo 18
Property 38758 photo 19
Property 38758 photo 20
Property 38758 photo 21
Property 38758 photo 22
Property 38758 photo 23
Property 38758 photo 24

Details

  • სართულების რაოდენობა: 4
  • აშენების წელი: 2001
  • ოთახების რაოდენობა: 7
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 5
  • დაშორება ზღვიდან: 600 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 19 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • ბუხარი
  • სათავსო
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება 4-სართულიანი კოტეჯი ფართით 450 კვ.მ in Athens. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი. სართული შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, ერთი. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი მთაზე, ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, ტენტი, ბარბექიუს ზონა, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : ეზო, ავტოფარეხი.

The detached house is located in the area of Varkiza.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 260 000 € 2985 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62385
  • ფართი 422 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 600 000 € 3312 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56392
  • ფართი 483 m²
  • Rooms 7
იყიდება
1 350 000 € 6338 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31147
  • ფართი 213 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 200 000 € 4800 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13480
  • ფართი 250 m²
  • Rooms 8
იყიდება
1 850 000 € 4946 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46002
  • ფართი 374 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 350 000 € 9000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56556
  • ფართი 150 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m

სიახლეების დაგზავნა