1 400 000 €
7000 €/m²
Property 21834 photo 1
Property 21834 photo 2
Property 21834 photo 3
Property 21834 photo 4
Property 21834 photo 5
Property 21834 photo 6
Property 21834 photo 7
Property 21834 photo 8
Property 21834 photo 9
Property 21834 photo 10
Property 21834 photo 11
Property 21834 photo 12
Property 21834 photo 13

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • აშენების წელი: 1964
  • რემონტის წელი: 2010
  • ოთახების რაოდენობა: 5
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 130 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 19 km

სერვისი

  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი კოტეჯი ფართით 200 კვ.მ in Athens. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. ნახევრად სარდაფი შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე.ასევე არის გაზონი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : ეზო.

The detached house is located in Varkiza area 

There is a possibility to build 800sq.m flats 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 350 000 € 6338 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31147
  • ფართი 213 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 160 000 € 3314 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30150
  • ფართი 350 m²
  • Rooms 6
იყიდება
2 050 000 € 3416 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39775
  • ფართი 600 m²
  • Rooms 10
იყიდება
1 350 000 € 9000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56556
  • ფართი 150 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
2 000 000 € 4123 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10860
  • ფართი 485 m²
  • Rooms 11
იყიდება
1 420 000 € 5680 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34172
  • ფართი 250 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 850 000 € 4946 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46002
  • ფართი 374 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 200 000 € 4800 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13480
  • ფართი 250 m²
  • Rooms 8

სიახლეების დაგზავნა