970 000 € 650 000 €
1857 €/m²
Property 40775 photo 1
Property 40775 photo 2
Property 40775 photo 3
Property 40775 photo 4
Property 40775 photo 5
Property 40775 photo 6
Property 40775 photo 7
Property 40775 photo 8
Property 40775 photo 9
Property 40775 photo 10
Property 40775 photo 11
Property 40775 photo 12
Property 40775 photo 13
Property 40775 photo 14

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 2005
  • ოთახების რაოდენობა: 6
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 11000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 21 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ბუხარი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი კოტეჯი ფართით 350 კვ.მ in Athens. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. კუნძული აქვს ასევე არის ბუხარი, კონდიციონერი, გაზონი, ბარბექიუს ზონა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

The detached house is located in the suburb of Dionysos

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 000 000 € 3333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50846
  • ფართი 300 m²
  • Rooms 4
იყიდება
950 000 € 2375 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5162
  • ფართი 400 m²
  • Rooms 8
იყიდება
795 000 € 2650 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12914
  • ფართი 300 m²
  • Rooms 6
იყიდება
940 000 € 1311 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56235
  • ფართი 717 m²
  • Rooms 8
იყიდება
950 000 € 1911 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62318
  • ფართი 497 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 400 000 € 7000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21834
  • ფართი 200 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 300 000 € 2304 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10438
  • ფართი 564 m²
  • Rooms 12
იყიდება
800 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7438
  • ფართი 320 m²
  • Rooms 14
იყიდება
1 420 000 € 5680 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34172
  • ფართი 250 m²
  • Rooms 5
იყიდება
900 000 € 1636 €/m²
  • ობიექტის კოდი 18413
  • ფართი 550 m²
  • Rooms 8

სიახლეების დაგზავნა