1 480 000 € 1 200 000 €
3158 €/m²
Property 49638 photo 1
Property 49638 photo 2
Property 49638 photo 3
Property 49638 photo 4
Property 49638 photo 5
Property 49638 photo 6
Property 49638 photo 7
Property 49638 photo 8
Property 49638 photo 9
Property 49638 photo 10
Property 49638 photo 11
Property 49638 photo 12
Property 49638 photo 13
Property 49638 photo 14
Property 49638 photo 15
Property 49638 photo 16
Property 49638 photo 17
Property 49638 photo 18
Property 49638 photo 19
Property 49638 photo 20
Property 49638 photo 21
Property 49638 photo 22
Property 49638 photo 23
Property 49638 photo 24
Property 49638 photo 25
Property 49638 photo 26
Property 49638 photo 27

Details

  • სართულების რაოდენობა: 4
  • აშენების წელი: 1998
  • რემონტის წელი: 2020
  • ოთახების რაოდენობა: 6
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 1500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 20 km

აღწერა

იყიდება 4-სართულიანი კოტეჯი ფართით 380 კვ.მ in Athens. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით. Entresol შედგება მისაღები სამზარეულოთი, სამზარეულო. სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით. სართული შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, ერთი სამზარეულო ოთახით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე, ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, ტენტი, გაზონი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია.გასაყიდ ობიექტს აქვს ბაღი სახურავზე. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო, ავტოფარეხი.

The villa is located in Glyfada, Athens.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 420 000 € 5680 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34172
  • ფართი 250 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 200 000 € 4800 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13480
  • ფართი 250 m²
  • Rooms 8
იყიდება
1 200 000 € 3141 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33465
  • ფართი 382 m²
  • Rooms 3
იყიდება
1 350 000 € 6338 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31147
  • ფართი 213 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 260 000 € 2985 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62385
  • ფართი 422 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 600 000 € 2909 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19407
  • ფართი 550 m²
  • Rooms 13
იყიდება
2 000 000 € 4123 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10860
  • ფართი 485 m²
  • Rooms 11
იყიდება
1 350 000 € 9000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56556
  • ფართი 150 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m

სიახლეების დაგზავნა