1 100 000 € 950 000 €
2568 €/m²
Property 54714 photo 1
Property 54714 photo 2
Property 54714 photo 3
Property 54714 photo 4
Property 54714 photo 5
Property 54714 photo 6
Property 54714 photo 7
Property 54714 photo 8
Property 54714 photo 9
Property 54714 photo 10
Property 54714 photo 11
Property 54714 photo 12
Property 54714 photo 13
Property 54714 photo 14
Property 54714 photo 15
Property 54714 photo 16
Property 54714 photo 17
Property 54714 photo 18
Property 54714 photo 19
Property 54714 photo 20
Property 54714 photo 21
Property 54714 photo 22

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 1992
  • ოთახების რაოდენობა: 7
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 2500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 23 km

სერვისი

  • ბუხარი
  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა
  • Playroom
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება 4-სართულიანი კოტეჯი ფართით 370 კვ.მ in Athens. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი, ერთი სველი წერტილი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით. სართული შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა, სათავსო. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : ეზო, ავტოფარეხი.

The property is located in the Voula area

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 420 000 € 5680 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34172
  • ფართი 250 m²
  • Rooms 5
იყიდება
900 000 € 1636 €/m²
  • ობიექტის კოდი 18413
  • ფართი 550 m²
  • Rooms 8
იყიდება
1 000 000 € 3333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50846
  • ფართი 300 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 300 000 € 2888 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38758
  • ფართი 450 m²
  • Rooms 7
იყიდება
950 000 € 1911 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62318
  • ფართი 497 m²
  • Rooms 6
იყიდება
950 000 € 3380 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63756
  • ფართი 281 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
1 260 000 € 2985 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62385
  • ფართი 422 m²
  • Rooms 6

სიახლეების დაგზავნა